EFI Hostinec
EFI Hostinec
Koncert podlitý noty
Koncert podlitý noty
    > BLACK FRIDAY: SLEVY -30% NA CELOU KONZUMACI

BLACK FRIDAY: SLEVY -30% NA CELOU KONZUMACI

EFI Hostince Osmec, Zelňák a Tkalcovna pro vás připravili 24.11.2023 od 16:00 Black Friday, slevu 30% na celou konzumaci!

Máme pro vás skvělou zprávu! V rámci akce EFI BLACK FRIDAY vás zveme do našich EFI Hostinců, kde si můžete vychutnat vše se slevou 30 %. Ano, čtete dobře, sleva platí na vše – na veškerá jídla, nápoje (nealko, pivo, víno, tvrdý alkohol, …) i dezerty.

Pokud hledáte skvělou příležitost, jak si pochutnat na tradiční české kuchyni za výhodné ceny, je BLACK FRIDAY v EFI Hostincích jedinečnou příležitostí. EFI Hostince Osmec, Zelňák a Tkalcovna pro vás připravili Black Friday! V pátek 24. listopadu si můžete vychutnat všechna jídla a nápoje se slevou 30 %. 

Nechte se hýčkat našimi profesionálními kuchaři a číšníky a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek. Akce platí v pátek 24.11.2023 od 16:00, tak neváhejte a rezervujte si stůl ještě dnes.

Rezervacni formular obecny (#7)

Těšíme se na vás!

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Hostinec Osmec vás zve na jarní novinky

9. 4. 2024

Milovníci dobrého jídla a pití, jaro je tady a s ním i svěží vítr v našem novém jídelním lístku! Pojďte ochutnat!

celý článek

EFI Pivovar připravuje další pivní speciál, NE IPU!

21. 2. 2024

EFI Pivovar sleduje trendy, a tak se sládci rozhodli, že do sortimentu speciálů zařadí stále více oblíbenou NE IPU! Již brzy bude na čepu!

celý článek

Ochutnejte novinky z jídelního lístku EFI Hostince Osmec

24. 1. 2024

Rádi bychom vám představili nový menu v naší restauraci EFI Hostinec Osmec, které jako vždy zdůrazňuje sezonní suroviny a regionální potraviny.

celý článek