> BLACK FRIDAY: SLEVY -30% NA CELOU KONZUMACI

BLACK FRIDAY: SLEVY -30% NA CELOU KONZUMACI

EFI Hostince Osmec, Zelňák a Tkalcovna pro vás připravili 24.11.2023 od 16:00 Black Friday, slevu 30% na celou konzumaci!

Máme pro vás skvělou zprávu! V rámci akce EFI BLACK FRIDAY vás zveme do našich EFI Hostinců, kde si můžete vychutnat vše se slevou 30 %. Ano, čtete dobře, sleva platí na vše – na veškerá jídla, nápoje (nealko, pivo, víno, tvrdý alkohol, …) i dezerty.

Pokud hledáte skvělou příležitost, jak si pochutnat na tradiční české kuchyni za výhodné ceny, je BLACK FRIDAY v EFI Hostincích jedinečnou příležitostí. EFI Hostince Osmec, Zelňák a Tkalcovna pro vás připravili Black Friday! V pátek 24. listopadu si můžete vychutnat všechna jídla a nápoje se slevou 30 %. 

Nechte se hýčkat našimi profesionálními kuchaři a číšníky a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek. Akce platí v pátek 24.11.2023 od 16:00, tak neváhejte a rezervujte si stůl ještě dnes.

Rezervacni formular obecny (#7)

Těšíme se na vás!

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Letní osvěžení v EFI Hostincích díky pivním specialitám z EFI Pivovaru

29. 6. 2024

Léto je v plném proudu a my v EFI Hostincích vám nabízíme osvěžující letní pivní speciály z našeho řemeslného EFI Pivovaru.

celý článek

EFI Dvanáctka získala stříbrnou medaili na Mezinárodním pivním festivalu

23. 4. 2024

EFI Dvanáctka získala na 34. Mezinárodním pivním festivalu stříbrnou medaili v kategorii Světlý ležák premium z minipivovaru!

celý článek

EFI Hostinec Osmec vás zve na jarní novinky

9. 4. 2024

Milovníci dobrého jídla a pití, jaro je tady a s ním i svěží vítr v našem novém jídelním lístku! Pojďte ochutnat!

celý článek