> Aktuality > eFi Sun Bar & Pool je otevřen

eFi Sun Bar & Pool je otevřen

Přijďte si k nám vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. eFi Sun Bar & Pool je otevřen v letní sezóně od 1. 6. do 30. 9. ve dnech Po–Ne 16:00 až 22:00. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů a jedinečných míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci (bazén je pouze pro hotelové hosty, případně pro ty, kteří si prostor pronajmou pro oslavu/party apod. Sun Bar je otevřen všem).

Na letní terase, v tomto malém ráji přímo u bazénu našeho hotelu, si můžete užít nezapomenutelnou kombinaci chutí Itálie. Nově s láskou připravujeme oblíbené druhy domácí pizzy z pečlivě vybraných čerstvých surovin, aby Vaše chuťové pohárky tancovaly radostí. Ale nekončíme jen u pizzy! Naše nabídka zahrnuje také širokou škálu osvěžujících koktejlů. Samozřejmě se nejedená o obvyklé míchané nápoje. Díky limonádám z EFI Pivovaru jsme tradiční klasiky (jako např. GIN & TONIC či jiné) upravili a vznikli tak jedinečné a lahodné letní drinky.

Užijte si nezapomenutelnou letní pohodu u našeho bazénu pro „summer party“ či „pool party“ s grilováním. Relaxujte u vody, bavte se se svými přáteli, kolegy či rodinou a vychutnávejte si osvěžující koktejlyPronajměte si prostor u nás a získejte nezapomenutelný letní zážitek plný radosti a zábavy. Samozřejmostí je i catering od našich profesionálů. Zkrátka si užijete sluneční paprsky a osvěžující zábavu jako na dovolené s „all inclusive“.

Najdete nás v centru Brna na ul. Bratislavská 52. Jsme součástí komplexu eFi Palace Hotelu.

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

31. 8. 2023

S nadcházejícími podzimními dny šéfkuchař EFI Hostince Osmec, Honza Malinka, připravil nový jídelní lístek, který reflektuje na toto roční období s využitím lokálních surovin, jak jsme již zvyklí.

celý článek

eFi Sun Bar & Pool je otevřen

6. 6. 2023

Přijďte si k nám do eFi Sun Bar & Pool vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů a jedinečných míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

celý článek

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek