> Aktuality > Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

Víte, že jednou z nejvíce očekávaných gastronomických akcí na celé jižní Moravě jsou Chřestové slavnosti v Ivančicích?

Rádi bychom Vás pozvali na letošní 29. ročník, který se bude konat 19. – 21. května.

My máme velkou čest, protože jsme byli opět vybráni a s radostí se tak připojujeme k této prestižní události jako jedna z nejlepších restaurací v celém regionu. Chřestové slavnosti jsou každoročním setkáním nadšenců tohoto zdravého a výživného zeleninového pokrmu. Rozhodně si tuto akci nemůžete nechat ujít, protože zde budeme jako jediní čepovat naše řemeslné pivo z EFI Pivovaru.

V našem stánku budete mít možnost ochutnat speciální menu, které se zaměřuje na zdravé a lahodné pokrmy z chřestu. Menu jsme sestavili s důrazem na lehkost a maximální gastronomický prožitek. Ten zpestřuje i napárování vín.

Přijďte ochutnat:

Polévka:

  • Chřestový krém s bylinkovým olejem a krutony

Hlavní jídla:

  • Domácí tagliatelle s chřestem, panenkou uzenou studeným kouřem a parmazánovou omáčkou (Sylvánské zelené, výběr z hroznů 2021, polosuché, Rodinné vinařství Košut)

Dezert:

  • Jahody s chřestem, kampotským pepřem a mascarpone (Solaris, výběr z bobulí 2021, polosladké, Polivka Winery)

nebo

  •  Smetanová chřestová zmrzlina

Přijďte si užít skvělý víkend plný nezapomenutelných zážitků a chutí. Navíc na tuhle akci můžete jet parním vlakem, který je speciálně vypraven. Můžete tak vzít i děti, celou rodinu a užít si skvělé chvíle se svými milovanými. Celý program je přizpůsoben i těm nejmenším. Najdete zde dětskou zónu, doprovodný program, kapely a další zábavné aktivity. Nebudou chybět ani stánky s chřestem a dalšími produkty. Samozřejmě, že zde budeme mít i naše produkty, jako jsou řemeslná piva či limonády z EFI Pivovaru.

Děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že si nás na slavnostech najdete a že Vás naše chřestové menu nadchne!

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým EFI Hostince Osmec & EFI Pivovaru

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Domaci-tagliatelle-s-chrestem.png.

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek

EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

18. 5. 2023

S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.

celý článek

Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

11. 5. 2023

Vychutnejte si jedinečné chřestové menu sestavené šéfkuchařem EFI Hostince na prestižních chřestových slavnostech v Ivančicích 19.-21.5.2023.

celý článek