> Aktuality > St. Patrick´s day na Zelňáku!

St. Patrick´s day na Zelňáku!

Srdečně Vás zveme na AKCI spojenou s Irskem. Přijďte k nám oslavit svátek sv. Patrika, který jsme pro Vás mimořádně prodloužili až do konce víkendu. Od 17.3.2023 do 19.3.2023 si můžete vychutnat EFI IRISH STOUT za zvýhodněnou cenu 50 Kč/0,2 l nebo 65 Kč/0,4 l.

Malá připomínka pro ty, kteří snad tento skvostně hořký speciál neznají:

Irish Stout je ušlechtile hořká a neproniknutelně černá irská klasika. Tvoří součást irské národní identity. Jde o sytě černé hořké pivo vhodné k celovečernímu popíjení. Tutopoctivě chmelenou britskou odrůdu Challenger pro Vás vaříme s láskou. První letošní várka se opravdu povedla. Přijďte ji ochutnat! EFI Irish Stout osloví všechny milovníky černého moku – mladé, náročnější, muže ale i ženy.

UPOZORNĚNÍ 

Tato akce platí od 17.3.2023 do 19.3.2023 a pouze pro EFI Hostinec na Zelném trhu – EFI Hostinec Zelňák.

Tradičně nebudou chybět ani pochoutky k pivu jako stvořené: paštiky, hermelíny, utopence, škvarky a tlačenky.

Pro milovníky deskových her, nabízíme zdarma jejich zapůjčení, ale i karty na mariáš

Budeme rádi, když se zastavíte a užijete si u nás večer plný piva a dobrot.

Děkujeme!

Tým EFI HOSTINCE ZELŇÁK

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

31. 8. 2023

S nadcházejícími podzimními dny šéfkuchař EFI Hostince Osmec, Honza Malinka, připravil nový jídelní lístek, který reflektuje na toto roční období s využitím lokálních surovin, jak jsme již zvyklí.

celý článek

eFi Sun Bar & Pool je otevřen

6. 6. 2023

Přijďte si k nám do eFi Sun Bar & Pool vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů a jedinečných míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

celý článek

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek