> Aktuality > Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května.

V tuto dobu jsme si pro vás připravili speciální menu, které se zaměřuje na zdravé a lahodné pokrmy z chřestu. Chřest je nejen chutný, ale také velmi zdravý. Obsahuje mnoho důležitých živin, vitamínů, antioxidantů a vlákninu. V našem hostinci nabízíme širokou škálu chřestových specialit. Všechny naše pokrmy jsou připravovány z čerstvého a kvalitního chřestu, aby byla zachována jeho lahodná chuť a všechny prospěšné vlastnosti.

Chřestové menu:

  • Chřestové velouté s jarním hráškem a krutony
  • Zelený chřest gratinovaný parmezánem s holandskou omáčkou a brambory na sádle
  • Rib-Eye steak s grilovaným chřestem, pepřovou omáčkou a smetanovými brambory
  • Chřestová pannacotta s rebarborou a jahodami

Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky. Tak neváhejte a přijďte ochutnat naše chřestové speciality.

Tým EFI Hostince Osmec

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek

EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

18. 5. 2023

S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.

celý článek

Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

11. 5. 2023

Vychutnejte si jedinečné chřestové menu sestavené šéfkuchařem EFI Hostince na prestižních chřestových slavnostech v Ivančicích 19.-21.5.2023.

celý článek