> Aktuality > EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

S nadcházejícími chladnými dny šéfkuchař EFI Hostince Osmec, Honza Malinka, připravil nové podzimní menu, které reflektuje na toto roční období s využitím lokálních surovin, jak jsme již zvyklí.

Již nyní můžete ochutnat novinky na našem á la carte, jako např. uzeného pstruha, poctivou kulajdu, tatarák s pečeným morkem podávaný v morkové kosti, srnčí guláš nebo třeba čokoládovou pěnu s jogurtovou zmrzlinou a pečenými švestkami se skořicí.

Pojďte si zpříjemnit den skvělými pokrmy z naší kuchyně. Budeme se na Vás těšit.

Tým EFI Hostince Osmec

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

31. 8. 2023

S nadcházejícími podzimními dny šéfkuchař EFI Hostince Osmec, Honza Malinka, připravil nový jídelní lístek, který reflektuje na toto roční období s využitím lokálních surovin, jak jsme již zvyklí.

celý článek

eFi Sun Bar & Pool je otevřen

6. 6. 2023

Přijďte si k nám do eFi Sun Bar & Pool vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů a jedinečných míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

celý článek

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek