> Aktuality > EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.

Rádi Vás přivítáme u nás v EFI Hostinci Osmec na nám. 28. října 23 v Brně a věříme, že novým a la carte budete nadšeni stejně jako my.

Navíc, co nevidět budeme mít na čepu i horké novinky z našeho řemeslného EFI Pivovaru, jimiž jsou EFI Tmavá jedenáctka a letní speciál, EFI Summer Ale.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým EFI Hostince Osmec & EFI Pivovaru

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek

EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

18. 5. 2023

S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.

celý článek

Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

11. 5. 2023

Vychutnejte si jedinečné chřestové menu sestavené šéfkuchařem EFI Hostince na prestižních chřestových slavnostech v Ivančicích 19.-21.5.2023.

celý článek