> Aktuality > EFI HOT DRINKS v EFI Hostincích

EFI HOT DRINKS v EFI Hostincích

Nadcházející zimní období nás přímo zve k útulným chvílím plným tepla a radosti. A co by mohlo být lepšího než si užít tyto okamžiky v příjemném prostředí EFI Hostinců v samotném srdci Brna? Chceme vás srdečně pozvat na naše EFI HOT DRINKS, které vám pomohou zapomenout na chladné teploty venku a ponořit se do teplého světa horkých nápojů a lahodných svařáků.

EFI Hostince se připravili na letošní zimu tím nejlepším způsobem – skvělými nápoji, které vás zahřejí a možná i lehce povznesou. Přijďte si vychutnat oblíbené klasiky, jako je svařené víno či mošt, které rozehřeje vaše tělo i duši, horký cider nebo naše speciality s pálenkami!

V našich EFI Hostincích věnujeme zvláštní péči výběru ingrediencí a přípravě nápojů. Vyzkoušejte naše unikátní receptury, které jsou pečlivě vytvořeny tak, aby vám poskytly nejlepší chuťový zážitek. Ať už jste milovníkem sladkého, kávy nebo vína, najdete u nás něco, co vás potěší.

Užijte si atmosféru EFI Hostinců, které jsou plné tepla, přátelského personálu a vůně vánočního koření. Pozvěte své přátele, rodinu nebo své milované a společně si užijte jedinečné okamžiky v EFI Hostincích v Brně.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, abychom vás mohli pohostit teplými nápoji a svařáky v našem útulném prostředí. Přijďte za námi a nechte nás společně vytvořit nezapomenutelné zimní vzpomínky.

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Letní osvěžení v EFI Hostincích díky pivním specialitám z EFI Pivovaru

29. 6. 2024

Léto je v plném proudu a my v EFI Hostincích vám nabízíme osvěžující letní pivní speciály z našeho řemeslného EFI Pivovaru.

celý článek

EFI Dvanáctka získala stříbrnou medaili na Mezinárodním pivním festivalu

23. 4. 2024

EFI Dvanáctka získala na 34. Mezinárodním pivním festivalu stříbrnou medaili v kategorii Světlý ležák premium z minipivovaru!

celý článek

EFI Hostinec Osmec vás zve na jarní novinky

9. 4. 2024

Milovníci dobrého jídla a pití, jaro je tady a s ním i svěží vítr v našem novém jídelním lístku! Pojďte ochutnat!

celý článek