> Aktuality > EFI HOT DRINKS v EFI Hostincích

EFI HOT DRINKS v EFI Hostincích

Nadcházející zimní období nás přímo zve k útulným chvílím plným tepla a radosti. A co by mohlo být lepšího než si užít tyto okamžiky v příjemném prostředí EFI Hostinců v samotném srdci Brna? Chceme vás srdečně pozvat na naše EFI HOT DRINKS, které vám pomohou zapomenout na chladné teploty venku a ponořit se do teplého světa horkých nápojů a lahodných svařáků.

EFI Hostince se připravili na letošní zimu tím nejlepším způsobem – skvělými nápoji, které vás zahřejí a možná i lehce povznesou. Přijďte si vychutnat oblíbené klasiky, jako je svařené víno či mošt, které rozehřeje vaše tělo i duši, horký cider nebo naše speciality s pálenkami!

V našich EFI Hostincích věnujeme zvláštní péči výběru ingrediencí a přípravě nápojů. Vyzkoušejte naše unikátní receptury, které jsou pečlivě vytvořeny tak, aby vám poskytly nejlepší chuťový zážitek. Ať už jste milovníkem sladkého, kávy nebo vína, najdete u nás něco, co vás potěší.

Užijte si atmosféru EFI Hostinců, které jsou plné tepla, přátelského personálu a vůně vánočního koření. Pozvěte své přátele, rodinu nebo své milované a společně si užijte jedinečné okamžiky v EFI Hostincích v Brně.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, abychom vás mohli pohostit teplými nápoji a svařáky v našem útulném prostředí. Přijďte za námi a nechte nás společně vytvořit nezapomenutelné zimní vzpomínky.

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Pivovar připravuje další pivní speciál, NE IPU!

21. 2. 2024

EFI Pivovar sleduje trendy, a tak se sládci rozhodli, že do sortimentu speciálů zařadí stále více oblíbenou NE IPU! Již brzy bude na čepu!

celý článek

Ochutnejte novinky z jídelního lístku EFI Hostince Osmec

24. 1. 2024

Rádi bychom vám představili nový menu v naší restauraci EFI Hostinec Osmec, které jako vždy zdůrazňuje sezonní suroviny a regionální potraviny.

celý článek

EFI HOT DRINKS v EFI Hostincích

6. 12. 2023

Přijďte ochutnat svařené víno, mošt, horký cider nebo naše speciality s pálenkami do našich EFI Hostinců v Brně!

celý článek