Irish Stout & čokoláda!

Právě pro vás vaříme další várku oblíbeného speciálu, kterým je tmavý Irish Stout. Již bzry si jej budete moci objednat či osobně vyzvednout!

To bychom ale nebyli my, abychom stále nepřemýšleli o novinkách, kterými vás překvapit. Takže náš pan sládek během procesu výroby stoutu odložil část mladiny s chmelem, která bude použita pro výrobu speciálních čokoládových pralinek se stoutovou náplní! Také se tak těšíte až ochutnáte?

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek

EFI Hostinec Osmec představuje nový a la carte!

18. 5. 2023

S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.

celý článek

Prestižní slavnosti chřestu a vína v Ivančicích

11. 5. 2023

Vychutnejte si jedinečné chřestové menu sestavené šéfkuchařem EFI Hostince na prestižních chřestových slavnostech v Ivančicích 19.-21.5.2023.

celý článek