> Aktuality > Letní osvěžení v EFI Hostincích díky pivním specialitám z EFI Pivovaru

Letní osvěžení v EFI Hostincích díky pivním specialitám z EFI Pivovaru

Léto je v plném proudu a my v EFI Hostincích vám nabízíme osvěžující letní pivní speciály z našeho řemeslného EFI Pivovaru. Přijďte ochutnat naše novinky na čepu:

  • EFI Osmička: Lehké a osvěžující pivo s nízkým obsahem alkoholu (3,4 %). Jeho jemná chuť s výraznou hořkostí je ideální pro horké letní dny. Perfektní volba pro ty, kteří si chtějí vychutnat pivo bez silného opojení.
  • EFI Summer Ale: Toto pivo se vyznačuje lehkým tělem a osvěžujícím charakterem. Summer Ale je vyroben z různých druhů chmele z celého světa, což mu dodává komplexní chuť s nádechem citrusů a tropického ovoce. S obsahem alkoholu 4,1 % je ideální pro letní posezení s přáteli.
  • EFI Pšenice: Tento světlý pšeničný speciál obsahuje vysoký podíl pšeničného sladu (50 %), což mu dodává jedinečnou jemnost a hebkost. Aroma banánů a hřebíčku je typické pro tento druh piva, které má obsah alkoholu 4,9 %. Výborně se hodí k lehkým letním jídlům a salátům.

Samozřejmě, na čepu máme také naše stálice, jako Desítku a medailí oceněnou Dvanáctku! Pokud váháte, co ochutnat, doporučujeme naše pivní ochutnávkové prkénko, kde můžete ochutnat pět různých vzorků a zjistit, které pivo vám chutná nejvíce. Pro milovníky radlerů máme také něco speciálního na výběr.

Přijďte si užít léto s našimi letními speciály a objevte jedinečné chutě, které nabízíme v EFI Hostincích.

Těšíme se na vaši návštěvu!

NAŠE PIVO

AKTUALITY

Letní osvěžení v EFI Hostincích díky pivním specialitám z EFI Pivovaru

29. 6. 2024

Léto je v plném proudu a my v EFI Hostincích vám nabízíme osvěžující letní pivní speciály z našeho řemeslného EFI Pivovaru.

celý článek

EFI Dvanáctka získala stříbrnou medaili na Mezinárodním pivním festivalu

23. 4. 2024

EFI Dvanáctka získala na 34. Mezinárodním pivním festivalu stříbrnou medaili v kategorii Světlý ležák premium z minipivovaru!

celý článek

EFI Hostinec Osmec vás zve na jarní novinky

9. 4. 2024

Milovníci dobrého jídla a pití, jaro je tady a s ním i svěží vítr v našem novém jídelním lístku! Pojďte ochutnat!

celý článek