> Aktuality > Oblíbený EFI Irish Stout opět na čepu v EFI Hostincích

Oblíbený EFI Irish Stout opět na čepu v EFI Hostincích

Irish Stout je ušlechtile hořká a neproniknutelně černá irská klasika, která tvoří součást irské národní identity. Jde o sytě černé hořké pivo vhodné k celovečernímu popíjení.

Tuto poctivě chmelenou britskou odrůdou Challenger pro Vás v EFI Pivovaru vaříme s láskou. A první letošní várka je na čepu!
Přijďte čerstvě stočený stout ochutnat do EFI Hostince Osmec nebo do EFI Hostince Zelňák. Naše nová várka EFI Irish Stout osloví všechny milovníky černého moku – mladé, starší, muže, ale i ženy. Stout máme připraven i v lahvích, tak Vám může dělat radost i doma. A pokud nemáte cestu do města, objednat si jej můžete i přes efishop.cz!

Těšíme se na Vaši návštěvu.

EFI Irish Stout

NAŠE PIVO

AKTUALITY

EFI Hostinec Osmec oblékl do podzimního kabátku svůj jídelní lístek

31. 8. 2023

S nadcházejícími podzimními dny šéfkuchař EFI Hostince Osmec, Honza Malinka, připravil nový jídelní lístek, který reflektuje na toto roční období s využitím lokálních surovin, jak jsme již zvyklí.

celý článek

eFi Sun Bar & Pool je otevřen

6. 6. 2023

Přijďte si k nám do eFi Sun Bar & Pool vychutnat slunce a osvěžit se ve venkovním bazénu se stylovým barem. Bohatá nabídka domácí pizzy, nápojů a jedinečných míchaných koktejlů Vám zpříjemní pobyt při koupání, odpočinku a relaxaci.

celý článek

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec

18. 5. 2023

Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.

celý článek